Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe na wynajem Dobczyce - Oferty wynajmu budynków użytkowych

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Hala Niepołomice

Niepołomice(Dobczyce + 19 km)

44 204 zł1 950 m² 22,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesna powierzchnia magazynowa w Niepołomickiej Strefie Inwestycyjnej Oferujemy do wynajęcia nowoczesny moduł magazynowy o powierzchni 1950 m w jednej z kluczowych lokalizacji dla.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Wieliczka

Zdrojowe,Wieliczka(Dobczyce + 10 km)

5 900 zł174 m² 33,91 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia lokal - w Centrum Wieliczki: lokale: - 174 m na I piętrze ( 5 pomieszczeń w tym 2 łazienki) - 21,50 m na I piętrze - wysokość ponad 4 metry, - winda towarowa.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn klimatyzowany, ul. Rybitwy

Przewóz,Kraków(Dobczyce + 21 km)

29 698 €6 187 m² 4,80 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia nowoczesna hala 6 187 mkw. + powierzchnia biurowa 346 mkw., we wschodnim rejonie Krakowa. Lokalizacja zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn ogrodzony Kraków

Rybitwy,Kraków(Dobczyce + 21 km)

112 100 zł4 484 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia hala magazynowo-produkcyjna z częścią biurową we wschodniej części Krakowa, w przemysłowej.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrzewana Kraków

Nowa Huta,Kraków(Dobczyce + 21 km)

57 000 zł2 400 m² 23,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta bez prowizji! Do wynajęcia nowoczesny magazyn klasy A w pobliżu węzła S7 obwodnicy Krakowa Dostępne moduły o różnej powierzchni! Specyfikacja: - wysokość 10 metrów - nośność.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec, ul. Fredry

Łagiewniki,Kraków(Dobczyce + 21 km)

1 440 zł40 m² 36 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

Wynajmiemy lokal biurowy zlokalizowany na parterze w okolicy ulicy Fredry. Lokal znajduję się w suchym przyziemiu budynku biurowego z wejściem od ulicy. Lokal posiada kształt prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn klimatyzowany Targowisko

Targowisko(Dobczyce + 17 km)