Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania na sprzedaż Dobczyce - Oferty „sprzedam mieszkanie”

28 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

28 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

390 000 zł47,99 m² 8 126,69 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1997

Dobczyce - funkcjonalne mieszkanie znajduje się w bloku położonym na osiedlu, na drugim piętrze w 2-piętrowym bloku bez windy o powierzchni całkowitej 47,99m2. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

525 861 zł44,19 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa Enklawa - inwestycja zlokalizowana w sercu Dobczyc przy ul. Turystycznej, to najlepszy adres w mieście. Miejsce sportu, rekreacji, oraz odpoczynku. W towarzystwie istniejącego parku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 000 zł57 m² 8 228,07 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapoznaj się z mieszkaniem w stanie deweloperskim z możliwością wykończenia pod klucz Lokal z nowoczesnymi rozwiązaniami, takimi jak klimatyzacja i wentylacja mechaniczna,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

308 924 zł25,96 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

659 974 zł55,46 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie w sercu Dobczyc Nowa Enklawa, ul. Turystyczna Nowa Enklawa najlepszy adres w Dobczycach Nowoczesna inwestycja położona w wyjątkowej lokalizacji tuż przy parku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

344 981 zł28,99 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w Kameralnej Inwestycji Nowa Enklawa w Dobczycach. Podstawowe informacje: - możliwość nabycia miejsca postojowego w hali.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł68,05 m² 7 567,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Dobczyce - funkcjonalne mieszkanie znajduje się w bloku położonym na osiedlu, na drugim piętrze w 4-piętrowym bloku bez windy o powierzchni 62,90 m2 + piwnica 5,15m2. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

406 385 zł34,15 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w Kameralnej Inwestycji Nowa Enklawa w Dobczycach. Podstawowe informacje: - 2-pokojowe mieszkanie o metrażu 34,15m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł80,56 m² 10 551 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bezczynszowem Apartamenty z ogródkiem i podwójnym miejscem postojowym w centrum Dobczyc. Idealna alternatywa do mieszkania w bloku. Świetna lokalizacja, spokojna ulica, tylko 200.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

368 781 zł30,99 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w Kameralnej Inwestycji Nowa Enklawa w Dobczycach. Podstawowe informacje: - 2-pokojowe mieszkanie o metrażu 30,99m.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

574 900 zł48,31 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

532 525 zł44,75 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł63 m² 9 206,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

* zdjęcia należą do właściciela oferty Na sprzedaż - przestronne 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu Jagiellońskim w Dobczycach Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe, funkcjonalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 000 zł56 m² 8 375 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nową inwestycję deweloperską o nowoczesnej bryle na widokowej działce w południowo-wschodniej części Dobczyc. Mieszkania zaplanowano w taki sposób, aby maksymalnie wykorzystać.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł63 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m , położone na osiedlu Piastowskim w Dobczycach. Lokal znajduje się na 1 piętrze bloku z lat 90-tych i wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

370 328 zł31,12 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

333 557 zł28,03 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

406 147 zł34,13 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł48 m² 10 104 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje/48 m2/balkon/piwnica/po remoncie/dobczyce. Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze. Agencja Nieruchomości Optima poleca mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł82 m² 7 304,88 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Emmerson prezentuje: nową inwestycję deweloperską o nowoczesnej bryle na widokowej działce w południowo-wschodniej części Dobczyc. Mieszkania zaplanowano w taki sposób, aby maksymalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

406 147 zł34,13 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

574 900 zł48,31 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w Kameralnej Inwestycji Nowa Enklawa w Dobczycach. Podstawowe informacje: - 3-pokojowe mieszkanie o metrażu 48,31m2.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł69,36 m² 9 659,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż - gotowe do zamieszkania 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w Dobczycach. Bez prowizji dla kupującego. Przestronne, nowoczesne i w pełni wyposażone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

333 557 zł28,03 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł59,43 m² 9 591,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Dobczyce - funkcjonalne mieszkanie po remoncie w 2020r. znajduje się w bloku położonym na osiedlu, na pierwszym piętrze w 4-piętrowym bloku bez windy o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

344 981 zł28,99 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł63 m² 8 174,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - Dobczyce, os. Piastowskie Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 63 m , położone na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku (bez windy) na.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł63 m² 9 365,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję Państwu do sprzedaży ustawne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 63 M2 znajdujące się na osiedlu Jagiellońskim w Dobczycach. Lokal położony na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Turystyczna

Dobczyce,małopolskie

561 400 zł47 m² 11 899 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa Enklawa - inwestycja zlokalizowana w sercu Dobczyc przy ul. Turystycznej, to najlepszy adres w mieście. Miejsce sportu, rekreacji, oraz odpoczynku. W ofercie mieszkanie 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Turystyczna

Dobczyce,małopolskie

568 000 zł45 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Turystyczna

Dobczyce,małopolskie

444 375 zł36 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Turystyczna

Dobczyce,małopolskie

333 557 zł28 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026